برچسب

خبر های آکادمی زبان نوبخت

توسط  آکادمی نوبخت |  18 تیر 97

آکادمی نوبخت افتخار دارد به عنوان اولین موسسه در تبریز ، کاملا حرفه ای تمامی مراحل اخذ پذیرش و بورس اعم از نوشتن رزومه و sop  ، گذراندن دوره ای زبان و اخذ مدارک تافل و آیلتس، مکاتبه با اساتید، پرداخت هزینه های اپلای ، رزرو وقت سفارت و حتی  پشتیانی شما بعد از مهاجرت را درکنار شما باشد. 

با توجه به نياز اكثر داوطلبان آیلتس براي نوشتن منظم رايتينگ و تمرين اسپيكينگ و برطرف كردن اشكالاتخود و كسب نمره بالا در اين دو مهارت در آزمون  IELTS، داوطلباني كه تمايل دارند رايتنيگ و اسپيكينگهايخود را براي تصحيح ارسال نمايند مي توانند با توجه به طرح های  زير ثبت نام نمايند:

 با توجه به نياز اكثر داوطلبان تافل براي نوشتن منظم رايتينگ و تمرين اسپيكينگ و برطرف كردن اشكالاتخود و كسب نمره بالا در اين دو مهارت در آزمون TOEFL ، داوطلباني كه تمايل دارند رايتنيگ و اسپيكينگهاي خود را براي تصحيح ارسال نمايند مي توانند با توجه به طرح های زير ثبت نام نمايند:

توسط  آکادمی نوبخت |  26 مرداد 96

اگر دیپلم گرفته اید و به دنبال تحصیل در کشورهای خارجی همچون ترکیه، قبرس و یا امریکا در رشته هایی همچون پزشکی، دندان پزشکی، و یا رشته های مهندسی هستید، نیاز به مدرک SAT دارید و موسسه خانه زبان نوبخت بهترین انتخاب شماست.

توسط  آکادمی نوبخت |  26 مرداد 96

 دوره های GRE در خانه زبان نوبخت به چهار شکل (خصوصی، دوره عمومی 40 جلسه ای، دوره فشرده 30 جلسه ای، و دوره فوق فشرده 20 جلسه ای) برای بخش وربال و دوره های 10 جلسه برای بخش کوانت برگزار می شود.

توسط  آکادمی نوبخت |  26 مرداد 96

بر خلاف دیگر موسسات که شما برای یادگیری زبان انگلیسی چندین سال مجبور به رفت و آمد هستید، دوره های ما در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به اهداف خود اعم از یادگیری مکالمه برای امور تجاری، مسافرت به خارج، ادامه تحصیل و یا آمادگی برای آزمون های تافل و یا آیلتس می رساند. 
دوره های فشرده ما با دقت و وسواس خاصی، چنان طرحی شده اند  که شما در کمترین زمان، کمترین هزینه و بهترین بازده به راحتی شروع به صحبت روان به زبان انگلیسی نمایید.

خانه زبان نوبخت از سال 95 با هدف ایجاد دوره های کوتاه مدت و فشرده زبان انگلیسی، و کمک به زبان آموزانی که قصد مهاجرت شغلی و یا تحصیلی داشته و یا تمایل به ادامه تحصیل در کشور دارند ایجاد شد. موسسه خانه زبان نوبخت با بهره گیری از تجربیات 14 ساله موسسین آن در زمینه آموزش زبان و مشاوره و تحصیل در خارج از کشور و با استفاده از اساتید مجرب، قصد داشته و دارد که دوره هایی هدف دار و کوتاه مدت با بازدهی بالا، هزینه پایین در محیطی گرم و جذاب به وجود آورد. 

توسط  آکادمی نوبخت |  10 شهریور 95

اندازه‌گيري درصد پيشرفت يك پروژه برنامه نويسي،با شمارش تعداد سطرهاي كدهاي آن،همانند اندازه گيري درصد پيشرفت ساخت يك هواپيما از طريق وزن كردن آن است!

توسط  آکادمی نوبخت |  10 شهریور 95

اگر شما یک سیب داشته باشید ومن هم یک سیب وسیب ها را بام عوض کنیم همچنان هر دو یک سیب داریم اما اگر شما یک ایده داشته باشید و من هم یک ایده،زمانی که ایده هایمان را عوض کنیم آنگاه هر کدام از ما دو ایده داریم

توسط  آکادمی نوبخت |  10 شهریور 95

من خودم را برای یک کار خیلی بزگ آماده کرده بودم اما بعد ازاین که وارد کار شدم فهمیدم که کار بزرگی نمی خواهد انجام بدهم ، فقط باید قایق را روی آب انداخت و کمی پارو زد . همین !!