برچسب

خبر های آکادمی زبان نوبخت

توسط  آکادمی نوبخت |  18 تیر 97

آکادمی نوبخت افتخار دارد به عنوان اولین موسسه در تبریز ، کاملا حرفه ای تمامی مراحل اخذ پذیرش و بورس اعم از نوشتن رزومه و sop  ، گذراندن دوره ای زبان و اخذ مدارک تافل و آیلتس، مکاتبه با اساتید، پرداخت هزینه های اپلای ، رزرو وقت سفارت و حتی  پشتیانی شما بعد از مهاجرت را درکنار شما باشد. 

با توجه به نياز اكثر داوطلبان آیلتس براي نوشتن منظم رايتينگ و تمرين اسپيكينگ و برطرف كردن اشكالاتخود و كسب نمره بالا در اين دو مهارت در آزمون  IELTS، داوطلباني كه تمايل دارند رايتنيگ و اسپيكينگهايخود را براي تصحيح ارسال نمايند مي توانند با توجه به طرح های  زير ثبت نام نمايند:

 با توجه به نياز اكثر داوطلبان تافل براي نوشتن منظم رايتينگ و تمرين اسپيكينگ و برطرف كردن اشكالاتخود و كسب نمره بالا در اين دو مهارت در آزمون TOEFL ، داوطلباني كه تمايل دارند رايتنيگ و اسپيكينگهاي خود را براي تصحيح ارسال نمايند مي توانند با توجه به طرح های زير ثبت نام نمايند:

توسط  آکادمی نوبخت |  26 مرداد 96

اگر دیپلم گرفته اید و به دنبال تحصیل در کشورهای خارجی همچون ترکیه، قبرس و یا امریکا در رشته هایی همچون پزشکی، دندان پزشکی، و یا رشته های مهندسی هستید، نیاز به مدرک SAT دارید و موسسه خانه زبان نوبخت بهترین انتخاب شماست.

توسط  آکادمی نوبخت |  26 مرداد 96

 دوره های GRE در خانه زبان نوبخت به چهار شکل (خصوصی، دوره عمومی 40 جلسه ای، دوره فشرده 30 جلسه ای، و دوره فوق فشرده 20 جلسه ای) برای بخش وربال و دوره های 10 جلسه برای بخش کوانت برگزار می شود.

توسط  آکادمی نوبخت |  26 مرداد 96

بر خلاف دیگر موسسات که شما برای یادگیری زبان انگلیسی چندین سال مجبور به رفت و آمد هستید، دوره های ما در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به اهداف خود اعم از یادگیری مکالمه برای امور تجاری، مسافرت به خارج، ادامه تحصیل و یا آمادگی برای آزمون های تافل و یا آیلتس می رساند. 
دوره های فشرده ما با دقت و وسواس خاصی، چنان طرحی شده اند  که شما در کمترین زمان، کمترین هزینه و بهترین بازده به راحتی شروع به صحبت روان به زبان انگلیسی نمایید.

آزمون دوولینگو در واقع تنها آزمونی هست که شما میتونید از خونه خودتون در اون شرکت بکنید. هزینه آزمون به نسبت آزمون ها تافل و آیلتس به مراتب کمتر و تنها 49 دلار  هست. مزیت دیگر این آزمون در این هست که برخلاف تافل و آیلتس که ارسال نمرات برای دانشگاه ها فقط برای 4 یا 5 دانشگاه به طور رایگان مجاز هست، نمرات دوولینگو را برای بی نهایت دانشگاه میتونید به صورت رایگان ارسال کنید. با اینکه هنوز همه دانشگاها نمرات دوولینگو رو قبول ندارند، اما تعداد دانشگاهایی که این نمره رو می پذیرند، به خصوص به علت شیوع کورونا و عدم امکان برگزاری آیلتس و تافل رو به افزایش است.

 

آکادمی نوبخت اولین مرکز برگزاری دوره های DUOLINGO  هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین می باشد.


خانه زبان نوبخت از سال 95 با هدف ایجاد دوره های کوتاه مدت و فشرده زبان انگلیسی، و کمک به زبان آموزانی که قصد مهاجرت شغلی و یا تحصیلی داشته و یا تمایل به ادامه تحصیل در کشور دارند ایجاد شد. موسسه خانه زبان نوبخت با بهره گیری از تجربیات 14 ساله موسسین آن در زمینه آموزش زبان و مشاوره و تحصیل در خارج از کشور و با استفاده از اساتید مجرب، قصد داشته و دارد که دوره هایی هدف دار و کوتاه مدت با بازدهی بالا، هزینه پایین در محیطی گرم و جذاب به وجود آورد.